top of page

Історія школи

      В 1984 році школа гостинно відкрила двері перед 1456 учнями та 105 вчителями. Одна із перших на мікрорайоні розпочала навчання дітей з 6 років за програмою чотирирічної школи.  Зараз у школі  навчається 652 учні, серед яких 14  з особливими освітніми потребами. Відповідно до запитів і потреб здобувачів  освіти,

 

     Важливим завданням школи  було і є створення  комфортних умов навчання і виховання, які дозволять кожній дитині реалізувати свої здібності. Учні можуть відвідувати  спортивні секції : футболу, карате, гандболу; предметні гуртки; драматичний, літературний гурток «Сяйво», дискусійний клуб «Діалог»,вокальний гурток «Нотка».

 

     З 2010 року вчителі  працюють  над проблемою «Від інноваційного змісту і технології освіти через педагогічну майстерність учителя до формування  креативної особистості учня  та підготовки його до життя в сучасних умовах».

 

  Активно впроваджуються  в практику роботи елементи  розвивального навчання, групової та індивідуальної роботи,уроки пізнавального змагання учителів та учнів,  нетрадиційні  методики  навчання,уроки співавторства учителів та учнів.

 

    З метою збереження, вивчення та використання пам'яток історії в квітні 1988 року на базі середньої школи № 29 був заснований музей Бойової слави. 7 листопада 2000 року відповідно до наказу Міністерства освіти України від 20 травня 1997 року № 152 "Про відомчу реєстрацію та перереєстрацію музеїв при закладах освіти системи Міністерства освіти України" музей отримав свідоцтво за № 0372 видане управлінням освіти і культури Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

    Музей Бойової слави розміщений в окремій кімнаті, фонди музейних предметів реєструються в інвентарній книзі, експозиції за змістом і оформленням відповідають сучасним вимогам. Один на три роки музей приймає участь в огляді музеїв на підтвердження статусу музею при закладах освіти Міністерства освіти і науки України. Облік пам'яток історії проводиться в порядку, визначеному в нормативних документах Міністерства культури і мистецтва України.


    Музей Бойової слави має військово-історичний профіль, містить дві експозиції: Дніпродзержинський аероклуб ім. В.С. Молокова, діорама "Бій на Аульському плацдармі".

 

    Гордістю нашого музею є діорама "Бій на Аульському плацдармі". Це унікальне живописне полотно, яке відтворює події жовтня 1943 року, форсування Дніпра в районі Аули-Сошинівка, та визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.

29школа_каменское.jpg
bottom of page